GGG Güvençoğlu Hakkında

GGG Güvençoğlu 1962 yılında gıda ürünlerinin toptan ve perakende satışı ile ticari hayatına başlamış; Sırasıyla Emlak, İnşaat, Kuyumculuk, Bilişim, Hukuk Bürosu, Mali Müşavirlik ve Basın Yayın, Turizm hizmet dallarını bünyesine katmış bir gurup şirketidir.
GGG Güvençoğlu markasında en büyük paydayı kuyumculuk oluşturmaktadır. GGG Güvençoğlu Kuyumculuk olarak sektöre yön veren firmaların başındayız. Kuyumculuk hizmetlerimiz ‘toptan’, ‘perakende’ ve ‘imalat’ olarak devam etmektedir. Ürün çeşitliliği yönünden zengin ve her zaman yenilikçi modern tasarımlara önem vermekteyiz. Toptancılığını ve perakende satışını yaptığımız ürünler arasında İtalyan, Hint ve Japon çizgileri de yer bulmaktadır.
İnşaat alanında ‘lüks konut üretimi ve müteahhitliği’ni yürütmekteyiz. Kat karşılığı veya tamamı şirketimiz öz sermayesiyle karşılanan projelerde özellikle inşa edilecek olduğu şehrin en gözde yerleri tercih edilmektedir. Fiyatı için ucuz iş yapmak yerine, prestiji için kaliteli iş yapmayı tercih ediyoruz. 2000li yıllara gelindiğinde ise şirketimiz, Alışveriş Merkezleri ve Konforlu Yaşam Alanları Projeleri üretmeye başlayarak faaliyet alanını biraz daha genişletmiştir.
Bilişim sektöründe bilgisayar donanımı ithalat ve ihracatı yanı sıra ‘yazılım üretimi’ ve profesyonel destek hizmeti sunmaktayız. Yazılımlarımızı Akdeniz Ege Marmara bölgesinden tutunda Kıbrıs’a kadar bir çok lokasyonda büyük çaplı kurumun yanında kendi alanlarında dev sayılabilecek bir çok özel şirket kullanmaktadır.
Hukuk danışmanlığı hizmetlerimizi şirketimiz hukuk müşavirleri ve tecrübeli avukatları ile gerçekleştiriyoruz.
Mali müşavirlik hizmetlerimizi yeminli mali müşavirlerimiz ve denetçilerimiz ile sunuyoruz.
Basın yayın hizmetlerimizi internet gazeteciliği, reklam, tanıtım olarak sıralayabiliriz.
Turizm alanında ucuz uçak bileti satışı (online & acente), online araç kiralama, otel ve tur organizasyon hizmetleri sunulmaktadır.
“GGG” Güvençoğlu LTD.ŞTİ.’nin tescilli markasıdır.
Bugün için değil gelecek için buradayız, gelecekte de Güvençoğlu olmak için hizmet ve ürünlerimizin kalitesini her geçen gün arttırarak rakiplerimizden ayırt edilmeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz hizmet kalitesinden ödün vermeyen, aldığı ürünün arkasında güvenilir bir firma olduğunu bilerek bizi tercih etmeli. Özetle; güven, kalite, süreklilik ve yenilik Güvençoğlu ‘nun temel yapı taşlarıdır.